Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Bu konuya katılanlar

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

Güvenli web arama - DuckDuckGo

gu47_621_u9hm0.png

Diğer arama motorları gibi sizi hatırlamıyor, kayıtlarını tutmuyormuş.

Yandex'le de işbirliği içerisindelermiş, ayrıca FreeBSD üzerinde çalışıyormuş.. ::D)

DuckDuckGo.com Arama motorunu en azından bir kere denemelisiniz..

Detaylar için bakınız -->>  DuckDuckGo.PDF (448 KB) Türkçe

Kaynak: http://www.guvenliweb.org.tr

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!

Yorumlar

• aslında geliştirilmesi için destek olunmalıdır. Bir dönem kullanmıştım fakat google'ın rahatlığını bulamıyorsun. Aradığın şeyleri insan net olarak görmek ister. yandex içinde bu geçerli fakat son zamanlarda iyi atılım yaptılar. yandex'in desteği ile duckduckgo büyük bir adım atabilir. ama bundan yandex'in nasıl bir fayda sağlayacağı düşünücek olursak ; bence duckduckgo'yu tıpkı fedora'nın red hat için tester benzetilmesinde ileri gidemeyeceği yönünde olur. tabi gönül ister ki duckduckgo böyle bir duruma maruz kalmasın. ya da benim paranoyam :)
  • Umarız bu birliktelikten güzel güzel işler çıkar, yoksa biri diğerini yutma hesapları yaparsa o zamanda google ikisini birden yutar, hoş olmaz tabii.

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
  • Evet google piyasaya yeteri kadar hakim. Ama adamları takdir etmek gerek. Ar-Ge olarak iyi çalışıyorlar. Ya da bu tarz bir imaj sergiliyorlar. Belli olmaz. Sonuç itibariyle cebimize kadar girebilme lüksünü onlara son kullanıcılar Android patlaması yaparak verdiler :)
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .