Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

Merhaba

Herkese merhaba, 35 yaşındayım, erken emekli gıda tatma uzmanıydım ( Vedat Milor gibi :) ). İlerleyen rahatsızlığım yüzünden, (diabet) ve hassas tabiatım nedeniyle işimi bıraktım (gibi). Boş vakit yoktur diyerek, zamanımı facebook, online oyun vb. gibi anlık işlemlerler geçireceğime güzel ve faydalı birşeyler ögrenmek için arayışa girdim. Ve @Felasife abiyi buldum :). Hoş ve babacan sohbeti ile, burada klavuzum olur diyerekten... Bu konuda acemi olduğumu unutmayın, şimdiden hepinize saygılar ve sağlıklı günler diliyorum.

Yorumlar

• Hoş geldiniz @Directed. Size katılıyorum. Üstad @Felasife'nin samimi, hoş görülü, sevecen, yardımcı  ve paylaşımcı yaklaşımı gerçekten övgüye değer.  Umarım formumuzda güzel ve yararlı vakit geçirirsiniz. Saygılar.
  • Gıda tatma uzmanlığı kulağa hoş geliyor (güzel güzel şeyler yemek :D ) ama diabet ilede olacak iş değil herhalde, umarım şifasını bulursun.
    Öte yandan burada bizler bir avuç kişiyiz sayımız fazla değil elbette ama kimseyide cevapsız bırakmadık şimdiye kadar , arkadaşlarımız sağ olsunlar ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar. ::D)
    Ama tabii genede bu işlerin en zevkli tarafı, insanın kendi kendi araştırarak sorunları aşmasıdır ki bir şeyler öğrensin.
    Tekrardan hoş geldin, sevgiler

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
  • hoş geldin merakın için ayrıca tebrik ederim :)
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .