Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

Merhabalar

Birkaç aydır Linux kullanıyorum. BSD ailesini yeni öğrendim. Linux Mint forumunda Kuzgun adlı üye  '' Destek almak istersen Felasife abimiz elinden geldiği kadar yardımcı olacaktır. '' dedi. Foruma gelip baktığımda hakikâten 10 numara bi' forumla karşılaştım. Şu an BSD kullanmayı düşünmüyorum lâkin buradaki konuları tâkip ederek, rehberleri okuyarak konu hakkında bilgi edinme niyetindeyim. Bu saygın ama samimi ortama katkıda bulunan bütün üyelere, yöneticilere teşekkür ederim! Çalışmalarınızda başarılar

Yorumlar

• Merhabalar Hoş geldiniz 
    Bu güzel yazınızdan dolayı teşekkür ederiz.:o) 
    Bazen zorluklarla karşılaşabiliyoruz ama burada beraber zorlukların üstesinden de gelip elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Umarız iyi vakit geçirirsiniz ve BSD yi beğenirsiniz.
  • Hoş geldiniz @dlyalcin
    İyi dilekleriniz ve beğeniniz için teşekkür ederiz :)
    Geç cevap içinde özür dilerim 2 haftadır şehir dışındaydım foruma giremedim, gönül dostlarımız sağ olsunlar uzaktanda olsalar bizi yalnız bırakmıyorlar, bu vesileyle hepsine sevgilerimizi gönderiyorum. ::D)
    BSD  & Linux konusundaysa, Linuxta da yeniymişsiniz, biraz daha Linux ile flört ediniz, daha sonra BSD ilede kaçamak yaparsınız nasıl olsa.
    Açık kaynak kullanıcıları bu konuda zaten ister istemez kaçamaklara meyilli olabiliyorlar.
    Destek konusunda vaktimiz bilgimiz el verdiği sürece ekip olarak yardımcı oluyoruz, iyi araştıran okuyan zaten çoğu sorunları kendi kendine de aşabiliyor.
    Sevgiler

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .