Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

Hello World!

Ben bir ara bir kaç laf, lakırdı etmişim, sonra gitmişim, unutmuşum forumunuzu. Şimdi Freebsd 10 sürümü ile ilgili bir şeyler ararken tekrar karşıma çıktı, hatırlayıp, dünyaya selam vermek istedim.
Değişik psikolojik hastalıklardan gözlerim biraz bulanık görebiliyor da, tema çok kötü değil mi sizce? Fikrimce, böyle "teknoloji sitesiyiz" diye çığlık atar gibi sanki.  Zaten gün boyu siyah ekrana, traditonal yazılara bakmaktan oldukça yoruluyor. Anket neyim yapıp, değiştirseniz veya bu SimplePortal'ın kullanıcı özgü bir tema seçeneği var ise tarif etseniz bende yapsam. 
Neyse netice itibari ile, kendi bloğumda, kendi kendime notlar alıyorum. Kırk yılda bir google'den biri yanlışlıkla geliyor. İnsan yazınca okunmasını da istiyormuş. Faydalı olmak isterim, eğer müsade var ise tabi ki.

Yorumlar

• Müsade senin @sirsek, Merhaba, her türlü faydaya açığız, katkılarını bekleriz elbet :)
    Tema konusunda aslında sıkıntı var, Windows, mobil cihaz gibi ortamlarda hoş durmuyor, o yüzden aklımda, tema bakıyorum.
    Response denilen esnek temalar var onlardan yapacağım büyük ihtimal, 
    Görünüm ve Tasarım > Kullanılan Tema: Gumus (değiştir) 'e tıklayıp, tema seçip [Bu temayı kullan] diyerek değiştirebilirsin.
    Sevgiler

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
  • Mavi yapınca temayı biraz daha iyi gibi ama yine griler çok göz yoruyor.  Böylede sıkıntılı müşteri gibi hissettim kendimi :)
    Ben okuyayım forumu, sonra nasip olursa yazarım.
    Sevgiyle.
  • Evet bloklarda o gri bölümler hâlâ çıkıyor olmalı, dediğim gibi düzelecek onlar.
    En azından daha sade olacak, bu kadar teferruata gerekte yok.
    İyi okumalar :)

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .