Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Bu konuya katılanlar

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

FreeBSD SSD diske kurmak.

Yeni bi pc altım.Lenovo ideacentre.bu pc all in one bir bilgisayar.ve ben bir kere openbsd kurdum ve harddiski çalışmaz oldu.şimdi freebsd kurmak istiyorum ama yeni diskim ssd.ssd ile FreeBSD nin bir sorunu varmı ? Birde felasife hocadan bir isteğim var.Hocam şu site temasını eski temaya döndürürmüsünüz.Kırmızı olan.çok daha düngün bir tema idi.

Yorumlar

• Öncelikle hayırlı olsun @GrayHatNinja güle güle kullan.
    SSD deneyimim hiç olmadı ama sanırım bir sorun olmasa gerek, zaten kurulumda 4K disk formatı filan tiki var, anladığım kadarıyla bu seçenekte normalde SSD ler için olsa gerek.
    Deneyen olduysa tecrübelerini paylaşır umarım.
    Tema konusuna gelince, bu tema niyeyse diğer tarayıcılarda, cepte filan sıkıntı oldu, o yüzden bende SMF yi bırakıyorum ve yeni bir sisteme geçiyorum.
    İki haftadır yeni bir şeyler deniyorum ve kararımı Wordpress'ten yana verdim.
    WP, forum olayında çok gelişti, buddypress, bbpress gibi ağır topları var.
    Göç ederken veri kaybı filanda yok, daha sade daha şık ve response denilen olayla cep, tablet vs.ler ile de daha uyumlu bir sistem geliyor anlayacağın.
    buradaki sistemi de ben yapmıştım, bir incele bakalım beğenecek misin. :)
    Renkler ve arka plan olayları filan daha değişik olacak ama ana temel o şekilde olacak.

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .