Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

çince

merhabalar virtualbox.a kurmuş olduğum pcbsd 9.1 kullanırken bir süre sonra ikon isimleri ve açıklamaları gdm.li sayfadaki tüm yazılar uzakdoğu ülkeleri  yazılarına dönüştü tabi kaldırmak zorunda kaldım.Bu ikincidir böyle oluyor 3.yü kurmaya tereddüt ediyorum kurarsam ve tekrar sanırım çince ye dönüşürse ne yapılabilir veya ne yapmalıyım sanırım bu olay pkg yi güncelledikten sonra oldu

Yorumlar

• O giriş ekranındayken altta local ayarları olması gerekiyor, oradan Türkçe 'yi seçemiyor musun?
    Oradan bir kere seçince, sistemde tr olunca bir daha bozulmaması lazım ama garip bir durum tabi.

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
  • merhaba usta ben sistemi tekrar kurdum virtualbox,ta tabi şimdilik birşey yok dediğiniz yerlerden ayarları yaptım ama pkg,yı güncelliyeceğim bakalım tekrar aynı şeyler lacakmı ,eksik yaptığım çok şey olabilir pcbsdyi,geçtim bilgisayarı dahi tam bilmiyorum. merak işte selamlar.
  • Zaten o ilgi ve merak değil mi bizi buralara kadar getiren, öyle devam edin.
    Genelde bazıları boza/yapa öğrenirler, demek ki sizde öylesiniz, bende öyleyimdir merak etmeyin.
    Bugüne kadar kaç kere kurulum yapmışımdır, sayısı belirsizdir. :D
    Soruna gelince bu tür şeyler genelde acemilikten kaynaklı olur, kullanın bakalım sorun olursa çözmeye çalışırız.
    Gerçi sistemin 9.1 ve Vbox olması işimizi zorlaştırıyor ama yapacak bir şeyde yok.
    Kolay gelsin.

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .