Maceraya hazır mısın! bir BSD almaz mısın?

Duyuru
* Forum tasarımımız yenilendi.
* FreeBSD 10.4 - RELEASE Final çıktı.
* FreeBSD 11.1 - RELEASE Final çıktı.
Son Mesajlar
Çevrimiçi (0)

farklı masa üstleri

merhabalar virtualbox,a deneme sürümü olan PCBSD 11,kurdum ama luminadan farklı olarak xfce-masaüstünü kurmak istedim nereden kuracağımı bulamadım konsoldan kurmak istedim  ingilizce kullanılabilir bir deponun olmadığı gibi birşeyler şeklinde anladım veya ona yakın anlamlı birşeyler yazdı sonuç olarak virtualboxtaki sisteme farklı masaüstlerini nasıl kurarım ,tabi konsoldan selamlar

Yorumlar

• PCBSD control merkezinden baktın mı @meraker  sanırım orada system manager gibi bir yerdi galiba, arayüz yardımıyla da kuruluyordu.
    Gerçi ben çoktan beridir kullanmadığım için unuttum ama control merkezinden daha sağlıklı olur, konsoldan da olur ama çok araştırman gerekebilir.

Maceraya hazır mısın?  Bir BSD almaz mısın!
  • evet kontrol paneli diye bir yer var ama orada sistem yoneticisine girildiğinde birbirine benzeyen iki görevle ilgili çekmece veya pencere var  bunlar sistem kaynağını getir penceresi ile port ağacını getir  penceresi bu arada sistem  herhalde virtualbox ta olmasından dolayı olağanüstü ağır. neyse hafta sonu biraz daha uğraşırız iyi geceler
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .